Párkapcsolati erőszak miatt őrizetbe került a világbajnok
Megdöbbentő. A világbajnok sprintert őrizetbe vették, mert brutálisan neki esett a párjának és ott ütötte, ahol csak érte a washingtoni reptéren. A 2023-ban Budapesten világbajnoki címet szerző Sha’Carri Richardson komoly bajban van.
Őrizetbe vették a 2023-as budapesti atlétikai világbajnokság női 100 méteres sprintversenyének győztesét, Sha’Carri Richardsont.

Richardsont a washingtoni reptéren állították elő a rendőrök, miután összeveszett barátjával, a szintén sprinter Christian Colemannel, akit a biztonsági kamerák felvételei alapján bántalmazott is. A kamerák azt rögzítették, ahogy a világbajnok sprinter bal kezével megragadja párja táskáját, majd eldobja azt. Ezt követően Colemant a falnak lökte, majd valamit hozzávágott, ami a rendőrök szerint egy fejhallgató lehetett.

Richardson egy hosszú éjszakát töltött a rendőrségen. Párja nem kívánt részt venni a nyomozásban és feljelentést sem tett.

Az amerikai atlétika-válogatott közölte, hogy tisztában vannak a hírekkel, de nem kívánták kommentálni azokat. Richardson menedzsmentje szintén nem reagált az ügyre.

Sha’Carri Richardson szeptemberben címvédőként indulhat a tokiói atlétikai világbajnokságon a 100 méteres sprintversenyen. A tavalyi párizsi olimpián ugyanebben a számban ezüstérmet szerzett.

( Cs.Áron )
2025.08.03 17:40:53


© Esti Újság - Hírek és Bulvár minden mennyiségben!

© Esti Újság - 2025 - Hírek és Bulvár minden mennyiségben!