Besnyői anzix - a mókás DRV
A Fejér-vármegyei Besnyő község víz nélkül maradt annak ellenére, hogy kora reggel a DRV tájékoztatása szerint nem lesz fennakadás a forró napokban.
A délelőtti órákban azonban a helyzet megváltozott. Minden előrejelzés nélkül megszűnt a vízszolgáltatás faluban. Az Esti Újság érdeklődésére a DRV Ügyfélszolgálata azt közölte, hogy az egyik háznál zavaros volt a víz, ezért lezárták a rendszert és a tűzcsapon keresztül folyatják az éltető nedűt mindaddig, amíg le nem tisztul a víz. A megoldás minden bizonnyal szakszerű, ám akkor, amikor spórolni kellene, nem helyénvaló az Európában legdrágább hálózati vízet ilyen módon pazarolni. Talán lett volna más megoldás is, amit a DRV szakemberei eszerint nem ismernek....

Gyermekek, betegek és öregek várják a vízszolgáltatás ismételt beindítását, amelynek kimaradása akár emberéleteket is veszélyeztethet, a 40 fokos hőségben. A DRV ismét nem áll a helyzet magaslatán... és ez a sokadik eset...

Cza.



2026.06.26 12:15:16


© Esti Újság - Hírek és Bulvár minden mennyiségben!

© Esti Újság - 2025 - Hírek és Bulvár minden mennyiségben!