hirdetés

Keresik a fosztogatót
2018-09-26 23:21

A józsefvárosi rendőrök a lakosság segítségét kérik az ismeretlen férfi azonosításához, aki egy alvó embert fosztott ki. Egyre több az ilyen eset Budapesten s főként a hétvégén, amikor sok a bulizó.

kifosztóA Budapesti Rendőr-főkapitányság VIII. kerületi Rendőrkapitánysága 01080/3204/2018. bűnügyi számon kifosztás bűntett elkövetésének gyanúja miatt folytat nyomozást ismeretlen tettes ellen.

A jelenleg rendelkezésre álló adatok szerint a férfi 2018. augusztus 12-én 7 óra körül egy józsefvárosi kutyafuttatóban az ott alvó sértett zsebéből elvette a pénzét.

A feltételezett elkövetőről felvétel készült.

A férfi 25 év körüli, körülbelül 170 centiméter magas. A bűncselekmény elkövetéskor kék pólót, kék-fehér kockás térdnadrágot és fekete sportcipőt viselt.

A Budapesti Rendőr-főkapitányság VIII. kerületi Rendőrkapitánysága kéri, hogy aki a felvételen látható férfit felismeri, tartózkodási helyével, vagy a bűncselekménnyel kapcsolatosan információval rendelkezik, akár névtelensége megőrzése mellett tegyen bejelentést az ingyenesen hívható 06-80-555-111 „Telefontanú” zöldszámán, a 107 vagy 112 központi segélyhívó számok valamelyikén.