A Halott Pénz és Guetta is jó bulit csínált
2016-08-15 11:23
A Szigeten jól sikerült a Halott Pénz fellépése a Nagyszínpadon. A magyar zenekar a délutáni főprogramok megnyitója volt. Este pedig a világhírű francia DJ, David Guetta érkezett és bolondította meg a szigetlakókat.

Bár nem voltak annyian a Halott Pénz koncertjén, mint Rihannáén vagy épp Manu Chaoén, de ez érthető is, hisz a szigetlakók jó 80%-a külföldi. Ennek ellenére a pécsi banda fellépésén azért sokan voltak, és a végére a tömeg csak nőtt, hisz a felébredő szigetlakókat is érdekelte a magyar ritmus is.
Este pedig jött az idei labdarúgó-Európa-bajnokság himnuszát is megalkotó francia DJ-sztár, David Guetta, akinek az elején azért akadt némi gondja a technikával, de megoldotta ezt is hamar. Guetta látványos show-műsort adott, aminek mindenki örült.