Kimondta a boldogító igent egymásnak az ETO két játékosa
Brazíliában összeházasodott a Győri ETO két sztárja. Fodor Csenge 2017-ben lépett először pályára a Győr felnőtt csapatának tagjaként, Bruni de Paula pedig 2023 nyarán csatlakozott az ETO csapatához. Mindketten 2024 végén hosszabbítottak 2027-ig.
Brazíliában, ahol ezt a törvények lehetővé teszik, összeházasodott a Győri Audi ETO KC két kézilabdázója, Fodor Csenge és a brazil Bruna de Paula. A nagy hírről és az esküvőről Babi Motte, az esemény szervezője, ceremóniamestere számolt be az Instagram-oldalán.

A posztból az is kiderült, hogy a pár Rio de Janeiróban, a tengerparton mondta ki a boldogító igent és csak úgy sugároznak a boldogságtól.

( Csákány Áron )

2026.06.21 23:17:52
További hírek Gardrób témában


© Esti Újság - Hírek és Bulvár minden mennyiségben!

© Esti Újság - 2025 - Hírek és Bulvár minden mennyiségben!