Egy 23 éves felnőttfilmsztárt évtizedes börtönbüntetés fenyeget, pornó-forgatás miatt
A 23 éves Melisa Mireille Jeanine állítólag egy pikáns videót forgatott egy sisakos ételszállítóval Balin, ahol tilos az X-besorolású tartalmak gyártása.
Egy felnőttfilmsztárt tartóztattak le, miután állítólag illegális, pikáns tartalmakat forgatott. Melisa Mireille Jeanine, akit online Call Me Slo néven ismernek, két férfival Bali észak-kuta kerületében tartózkodott, mielőtt őrizetbe vették.
A férfiakat – egy 26 éves francia férfit, akit ERB-ként azonosítottak, és egy 24 éves olasz állampolgárságú férfit, akit állítólag Nadir ben Saidnak hívnak – szintén letartóztatták. ERB állítólag a sztár menedzsereként és producereként dolgozott, míg Said állítólag a futár-sofőrként szerepelt.

A legtöbb brit Balit a buja tengerpartokon eltöltött napsütötte nyaralással társítja, de a népszerű turisztikai célpont a muszlim többségű Indonézia része, ahol tilos az X-besorolású tartalmak gyártása és megosztása. A rendőrség egy vírusként terjedő videó után csapott le a trióra, amelyen állítólag a nő a sisakos futárral látható, félreérthetetlen aktus közben.

A videót állítólag március 8-án délután forgatták a Villa Pandéban. „A (feltételezett) bűncselekmény elkövetésének motivációja a pornográf videótartalomból származó haszonszerzés” – mondta Joseph Edward Purba egy keddi sajtótájékoztatón. Jeanine-t és Saidot március 13-án tartóztatták le a Denpasar repülőtéren, ahonnan Indonéziába, majd Thaiföldre kellett volna utazniuk. Eközben ERB-t hétfőn tartóztatták le Cangguban.

A rendőrség közlése szerint a turistáktól három telefont, egy fényképezőgépet, egy MacBook laptopot és egy „motoros taxi mellényt” foglaltak le. „Mindhárom gyanúsítottat indonéz elektronikus információs és tranzakciós törvények alapján vádolják a tartalom létrehozása és terjesztése miatt” – mondta Purba. A trió akár tíz év börtönbüntetésre is számíthat, ha elítélik őket.
Bonnie Blue-t tavaly egy évtizedre kitiltották Indonéziából, miután állítólag egy szexjátékot forgatott Balin. A hírhedt felnőttfilm-sztár megosztotta a bali rendőrséggel való összecsapásának intim részleteit, és azt, hogy majdnem egy pokoli börtönbe zárták. A Daily Starnak elárulta, hogy „fizikailag rosszul érezte magát és félt”, amikor ügyvédei közölték vele, hogy 50/50% esélye van annak, hogy 15 év börtönbüntetést kap.

Mint arról az Esti Újság is beszámolt, egy 26 éves színésznő tavaly novemberben Balira utazott azzal a tervvel, hogy pikáns tartalmakat forgasson frissen végzett ausztrál tinédzser férfiakkal. Kockázatos lépés volt, mivel a pornó törvényen kívüli a délkelet-ázsiai országban. A stúdióban, ahol Bonnie dolgozott, rendőrség razziát tartott, és 34 embert vettek őrizetbe. A felnőtt sztárt 30 órán át kihallgatták, mielőtt végül kitoloncolták.

Stoffán György
Kép:Instagram


2026.03.20 07:59:45


© Esti Újság - Hírek és Bulvár minden mennyiségben!

© Esti Újság - 2025 - Hírek és Bulvár minden mennyiségben!