Oxigént kellet adni a legendának koncert közben
Hihetetlen jelenetek. Rosszul lett, és csak csak oxigénpalackkal tudta folytatni a koncertjét Rod Stewart. A 81 éves zenész majdnem elájult a színpadon, de a legenda nem adta fel, így folytatta a Utah államban megrendezett a koncert.
2024-ben indult, és még mindig tart Rod Stewart One Last Time című búcsúturnéja, a koncertsorozat amerikai állomásain azonban a 81 éves zenésznek keményen meg kell küzdenie a folytatással. Utah államban, Salt Lake City közelében például még oxigénpalackra is szüksége volt, hogy folytassa a fellépést.

A TMZ tett közzé egy videót, amelyen jól látszik, hogy Rod Stewart egyre nehezebben tartja magát a színpadon, egy adott pillanatban pedig bekérte a stábjától az oxigénpalackot, amelyből többször is levegőt vett. A zenész az elmúlt időszakban légúti fertőzéssel és gégegyulladással küzdött – erre hivatkozva le is mondta a kaliforniai koncertjét. A mostani koncerten bevallotta, hogy majdnem elájult a színpadon, de aztán – bár a nézők biztatták, hogy pihenjen – végül ülve folytatta az éneklést.

Rod Stewart idén még nagyjából negyven koncertet ad, jövőre az Egyesült Királyságban fog turnézni, és azt sejteti, hogy a londoni koncertje lesz az utolsó.

( Csákány Áron )
2026.06.21 23:12:52


© Esti Újság - Hírek és Bulvár minden mennyiségben!

© Esti Újság - 2025 - Hírek és Bulvár minden mennyiségben!