Schumacher jobban van
A Forma-1 sztárja állítólag jobban van. Mallorcán több helyi látta Michael Schumachert. A legendás autóversenyző még 2013. december 29-én szenvedett súlyos síbalesetet, a hétszeres Forma–1-es világbajnokról azóta alig-alig szivárognak ki hírek.
A Daily Mail újságírója, Jonathan McEvoy most meglátogatta a család otthonát a Mallorca délnyugati részén, Andratx közelében lévő Las Brisasban, és több forrással való konzultáció után megpróbált friss hírekről beszámolni.

Az 57 éves, egykori Forma–1-es klasszis továbbra is 24 órás orvosi ellátásban részesül, ugyanakkor állapota annyit javult, hogy már nincs ágyhoz kötve, és kerekesszékben is eltölthet pár órát. Ért néhány dolgot, ami körülötte történik, de valószínűleg nem mindent – árulta el az egyikhelyi lakos, akit a német pilóta állapotáról megkérdeztek.


Mint ismeretes a hétszeres Forma–1-es világbajnok 2013. december 29-én Meribelben szenvedett síbalesetet, és bár nem esett nagyot, a fejét beütötte egy sziklába, ez pedig súlyos agysérülést okozott. Helikopterrel egy grenoble-i kórházba szállították, ahol életmentő műtéten esett át, majd mesterséges kómába helyezték. Fél évvel később szállították svájci birtokára, de állapotáról azóta is csak pletykákat olvasni időről időre.

Az utóbbi bő egy évben két alkalommal is felröppent a hír, hogy ugyan zárt, családi közösségben, de ismét nyilvánosan mutatkozott. Előbb 2024 októberben állítólag ott volt lánya, Gina-Maria esküvőjén a család négyhektáros mallorcai luxusvillájában. Jelenlétére azonban nincs bizonyíték, ugyanis a rendezvény ideje alatt tilos volt mobiltelefont vagy bármilyen kamerával ellátott eszközt használni – a mobilját minden vendégnek le kellett adnia. Tavaly áprilisban pedig a Bild írt arról, hogy az egykori klasszis autóversenyző Spanyolországból helikopterrel a svájci Glandben található otthonába utazott, hogy megnézze unokáját, a március 29-én született Millie Bethke Schumachert.

( V.Zs.)
2026.01.26 15:36:24


© Esti Újság - Hírek és Bulvár minden mennyiségben!

© Esti Újság - 2025 - Hírek és Bulvár minden mennyiségben!