Poruljárt a menekülő drogdíler simán a rendőrautónak csapódott
Veszélyes üzem a motorozás, főleg, ha az illető drogdíler és jogsija sincs és sorra szegi meg a KRESZ szabályait, nos így tuti a lebukás. Így járt a Népligetnél elfogott 37 éves drogkereskedő is, aki hiába próbált meg elmenekülni a rendőrök elől, végül a járőrautóba csapódva állt meg.
2025. szeptember 5-délelőtt a Népliget környékén járőröző rendőrök egy tilosban álló motorosra figyeltek fel. A férfit igazoltatni akarták, ám amikor meglátta a rendőröket, nagy sebességgel menekülni kezdett. A járőrök szolgálati gépkocsival követték, hangosbemondón többször felszólították a megállásra, de hiába. A motoros egy füves területre hajtott, gondolván itt majd jól lerázta a rendőröket, de megcsúszott, majd nekiütközött a rendőrautónak. Az ütközésben senki sem sérült meg, a férfit a rendőrök elfogták – írta a Police.hu.

Kiderült nem véletlenül menekült a motoros. A 37 éves férfinek ugyanis soha nem volt jogosítványa, a kábítószergyorsteszt pedig pozitív lett. De a bajok csak itt kezdődtek, mert a ruházatából alufóliába csomagolt növényi törmelék, kristályos anyag, valamint kábítószer fogyasztására alkalmas eszköz került elő.

A rendőrök a motorját is átvizsgálták, a kormány alatti tároló és a csomagtartó szintén kábítószergyanús anyagot rejtett. Alapos gyanú merült fel, hogy a férfi az utóbbi időben kábítószerrel kereskedhetett, ezért őrizetbe vették, és kezdeményezik a letartóztatását.

( V.Zs.)
2025.09.13 15:10:00


© Esti Újság - Hírek és Bulvár minden mennyiségben!

© Esti Újság - 2025 - Hírek és Bulvár minden mennyiségben!