Szörnyű tragédia a luxusvadasparkban
2016-07-03 20:47
Egy 37 éves nőt ölt meg a spanyolországi luxus Benidorm vadasparkjának egyik bengáli tigrise. A gondozó feltehetőleg a tigrisek kifutóját takarította és nyitva felejtette az ajtót, amikor rátámadt a hatalmas állat. A gondozóra csak másnap találtak rá a kollégái.

Bár azonnal értesítették a hatóságokat a vadaspark munkatársai , a kiérkező mentők már csak a nő halálát tudták megállapítani. A tigrist nyugtatólövedékekkel kellett elkábítani, hogy el tudják tőle venni a holttestet – írja a The Telegraph.
A népszerű luxusparkban ilyenre még sosem volt példa. Az eset a park egy olyan pontján történt, amelyre a látogatók nem látnak rá, így senki nem láthatta a támadást. Az állatkert vezetősége vizsgálja az eset körülményeit.
A vadaspark, amely egyébként úgy hirdeti magát, hogy ez az a hely, ahol a látogatók úgy érezhetik, mintha egy térben lennének az állatokkal.