Fegyveresek támadtak Dárdaiék csapatbuszára
2015-08-09 20:47
Őrület. Dárdaiék buszát fegyveresek támadták meg. Egy motoros rálőtt a Hertha labdarúgócsapatának buszára, de szerencsére személyi sérülés nem történt,. A járművön csak a sofőr tartózkodott. Igaz a lövés pont felé irányult és így némiképp csoda, hogy sérülés nélkül túlélte a támadást.
A Kicker beszámolója szerint szombat este Bielefeldben rálőttek a Hertha labdarúgócsapatának üres buszára, amellyel a sofőr éppen a vasútállomásra hajtott, hogy felvegye a labdarúgókat.
A buszsofőrünk útban volt a szállodából a bielefeldi állomásra, hogy a vonattal érkező játékosokat felvegye, amikor egy ismeretlen motoros rálőtt a buszra – idézte a lap Michael Preetz klubmenedzsert.
A berlini klub saját Twitter oldalán közzétett egy fotót, amelyen látszik, hogy a golyó a buszsofőr közelében találta el a szélvédőt.
Egyelőre nem tudjuk, milyen fegyverrel követték el a támadást, de a rendőrség már nyomoz az ügyben – nyilatkozta Preetz.
A Hertha hétfő este 18.30-kor a másodosztályú Arminia Bielefeld otthonában a német kupa első fordulójában lép pályára.