hirdetés

Kettős gyilkosság történt Újpesten. Az ok egyelőre ismeretlen. Egy nőt és egy férfit találtak holtan a Szabolcska Mihály utca egyik lakásában. A környékbeli lakók és a rendőrség szerint sem történt betörés. Állítólag a holtan talált férfi és nő nem voltak házastársak, hisz a brutális rémtettet a nő hazaérkező párja jelentette be.

újpesti gyilok

Újpest polgármestere posztolt a kegyetlen kettős gyilkosság ügyében. Wintermantel Zsolt szerint a rendőrség által nem megerősített információi szerint külső, erőszakos behatolás, betörés nyomai nem láthatók a házon – írta ki a Facebookra a kerület polgármestere.

Újpesten, a Szabolcska Mihály utcában, egy férfi és a nő holttestét találták meg egy házban. A rendőrök tájékoztatása szerint este hétkor bukkantak az áldozatokra.

(Fotó: Mihádák)