H I R D E T É S

H I R D E T É S
H I R D E T É S

H I R D E T É S
Morgolódnak a Hajdú-Bihar Vármegyei településen a lakosok. Korlátozták ugyanis Nagyrábén a vízellátást, pedig még sehol sincs a kánikula. Többen panaszkodnak, hogy tisztálkodni sem tudnak. Míg mások szerint mindez a kínai akkugyárak miatt van. ...

Tovább a teljes cikkre...




© Esti Újság - Hírek és Bulvár minden mennyiségben!

© Esti Újság - 2025 - Hírek és Bulvár minden mennyiségben!